Pojištění majetku a odpovědnosti

Jsme připraveni zajistit pro Vás kompletní servis v oblasti pojištění majetku, odpovědnosti a asistence.

Rodinné domy a domácnosti

V pojišťovnách pro Vás vyjednáme ty nejlepší podmínky, jak z hlediska pojištěných rizik, tak slev a celkového pojistného.

Komerční nemovitosti a bytové domy

Vlastníte nemovitost k pronájmu, podnikání či zastupujete vlastníky bytových jednotek. Nechte si zrevidovat stávající smlouvy. U jednotlivých pojišťoven jsme schopni vyjednat slevy ve výši až 40%. Jsme připravení Vám být nápomocni v řešení pojistných událostí a případných sporů s pojišťovnami.

Automobily

Samozřejmostí, která nesmí chybět v naší nabídce, je kompletní pojištění automobilů. V rámci povinného ručení i havarijního pojištění vybereme pojišťovnu, která Vám nejlépe „padne“.

Pojištění odpovědnosti 

Kromě občanské odpovědnosti, která je zpravidla součástí pojištění privátního majetku, jsme připraveni pro Vás zajistit pojištění odpovědnosti z držby nemovitostí (pronájmy), z výkonu povolání, z myslivosti, držby zbraní apod. V neposlední řade je součástí našeho portfolia i pojištění odpovědnosti podnikatelů, spolků apod.

Pojištění podnikatelů

V rámci našeho holdingu jsme schopni zajistit kompletní servis pro řízení rizik v podnikání ve všech oblastech, od autodopravy, výroby až po zemědělství.

Nechte si zrevidovat své stávající smlouvy, aktualizovat je a případně převést pod jednoho správce. Získáte tím nejen úsporu peněz za pojistné, ale v neposlední řadě i úsporu času, tráveného nad pojistnými smlouvami. Kontaktujte nás a zjistěte více.