OK KLIENT a.s.

Od roku 2011 je naše působnost v oblasti finančních poradenství propojena se společností OK KLIENT a.s., která byla založená v roce 2009, je ryze českou společností bez zahraničního kapitálu. Společnost poskytuje komplexní servis v oblasti osobních financí a zaměstnaneckých benefitů a od roku 2011 poskytuje broker poolové služby finančním, pojišťovacím, hypotečním a investičním poradcům.

Uvědomujeme si, že základním předpokladem poskytování perfektních služeb klientům je odborně zdatný tým finančních profesionálů. Proto OK KLIENT poskytuje poradcům služby a servis (broker pool), kde finanční poradci rozvíjí své znalosti i dovednosti a využívají poradenské nástroje, které zjednodušují a zkvalitňují jejich práci s klienty.

Klientům pomáháme řešit jejich finanční cíle za pomoci spořících nebo investičních produktů, případně vhodných typů úvěrů (obvykle na bydlení). Ochranu životní úrovně klientů a jejich majetku či odpovědnosti řešíme zejména pomocí vhodně nastavených pojistných produktů.

Firmám i jejich zaměstnancům poskytujeme kompletní služby související s nastavením a správou zaměstnaneckých benefitů jako jsou příspěvky na penzijní spoření nebo životní pojištění, případně skupinové pojistné smlouvy (cestovní, životní nebo úrazové, odpovědnosti zaměstnanců atd.).

Prostřednictvím vybraných poradců poskytujeme také služby investičního poradenství a privátního bankovnictví.

Naše společnost je také členem silného, společensky uznávaného profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic nebo úvěrů. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným více než 2 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

Společnost je

  • zapsána u OR vedeného Krajským soudem v Brně oddíl B, vložka 5944
  • registrovaným pojišťovacím agentem i makléřem
  • registrovaným investičním zprostředkovatelem poskytujícím služby
  • prostředkování investic, investiční poradenství a penzijní spoření,
  • registrovaným samostatným zprostředkovatelem poskytujícím služby zprostředkování úvěrů
  • zprostředkovatelem dalších spořících, investičních a úvěrových produktů
  • registrována v projektu Zelená firma