Cestovní pojištění

Připravili jsme pro Vás možnost sjednat cestovní pojištění on-line a to rychle přímo prostřednictvím některé ze 2 doporučených pojišťoven.

Kvalitní pojištění s úrazovým připojištěním vč. denních dávek

Pojišťovna ČSOB má dlouholeté zkušenosti s pojištěním na cesty a doplňkovými asistenčními službami a připojištěními. Ve srovnání poměru pojistného a nabízeného rozsahu patří mezi špičku na trhu, a i proto je nabídka v našem výběru. Pojištění je vhodné zejména v případě Vaší preference úrazového pojištění, v rámci kterého Vám nabízí až 100,- denní dávku. Celkové denní pojistné za dospělou osobu v nejširším rozsahu 49,-. Sjednejte on-line naším prostřednictvím a získejte vyšší slevu na pojištění. Pokud se chystáte lyžovat, je třeba připojistit zimní sporty, proto pro zimní dovolenou doporučujeme spíše následující variantu u AXA Assistance.

Cestovní pojištění

Kvalitní pojistka za vynikající cenu

Hledáte vynikající poměr mezi cenou za pojištění a jeho rozsahem. Jste na správném místě. AXA Assitance přináší v nejvyšší variantě neomezené léčebné výlohy, pojištění odpovědnosti se souhrnným limtem až 35mil. Kč, dobré připojištění zavazadel i úrazů. Střední varianta pak plně pokryje za vynikající cenu běžné cesty po Evropě. V neposlední řadě máte nyní možnost využít slevy ve výši 50%. Proces sjednání zahájíte kliknutím na tento odkaz. Díky této výrazné slevě vychází pojistné v plném rozsahu denně za dospělého na 39,- Kč.

cestovní pojištění se slevou 50 %

Kvalitní pojistka od renomované pojišťovny Allianz

Výborný poměr rozsahu a ceny s možností pojištění neomezených léčebných výloh nabízí ve svém Cestovním pojištění pojišťovna Allianz. Kromě výše uvedeného je možné sjednat i varianty s rozšířeným plněním denních dávek při úrazech, to vše nyní s atraktivní slevou za on-line sjednání.